بازیافت انرژی ERV

ستگاه های پیشرفته تهویه هوا با قابلیت بازیافت انرژی که صرفه جویی در مصرف انرژی را در بر دارند و در تامین هوای تازه ساختمان بسیار موثر هستند.

تهویه مطبوع مرکزی VRF

سیستم­های VRF نسل جدیدی از سیستم ­های تهویه مطبوع مرکزی می ­باشند و نسبت به سیستم ­های متداول بسیار هوشمندتراند.

چیلر و فن کویل

چیلر از طریق سیکل تبرید و مبدل حرارتی، گرما را از یک مایع می زداید و برای خنک کردن تجهیزات یا جریان فرآیندی از آن استفاده می کند.

کولر گازی و داکت اسپلیت

کولر گازی زیرمجموعه ای از محصولات تهویه مطبوع است که با پیروی از سیکل تبرید و مبرد فریونی، تهویه کاربری مورد نظر را تامین می کند.

به شرکت ما خوش آمدید!

شرکت ویرا الکترونیک تیوا در سال 1389 تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید ، مشاوره ، فروش و نصب سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی آغاز نمود و در این سال ها موفق به انجام پروژه های بزرگ در سراسر کشور گردید و هم اکنون نماینده انحصاری برند ویراکو ترکیه در ایران می باشد و آماده هر گونه همکاری با پروژه های داخلی و خارجی می باشد

میزان استفاده از هر یک از سیستم های تهویه مطبوع در اروپا

6%

Roof top

4%

Ducts splits

59%

Chiller Systems

14%

VRF System

17%

Split Systems

فنی مهندسی

امور فنی مهندسی همپای دیگر امور با استفاده از نرم افزار های پیشرفته طراحی مهندسی اعم از Mechanical , Solid Works , Auto Cad Desktop و سایر نرم افزار ها و با آرشیو فنی مجهز و بهره گیری از مهندسین مجرب در بخش طراحی و مهندسی به منظور طراحی و محاسبات و تهیه نقشه های اجرایی و کارگاهی مطابع استاندارد های بین المللی به صورت خودکفا عمل می نماید.

مشاوره فروش بازاریابی

جهت کمک به انتخاب هر چه بهتر کارفرمایان محترم ، این شرکت امکان بازدید و اعزام کارشناسان مجرب در محل و مشاوره و برآورد رایگان تا تهیه پیش فاکتور مربوط را ایجاد و در تمام مراحل پروژه از خرید تا اجرا و تحویل نهایی در کنار مشتریان خود می باشد.

لجستیک

نصب و راه اندازی

شرکت ال جی یک دستگاه تهویه مطبوع جدید که برای اولین بار از دو کامپرسور اینورتر بهره میبرد را روانه بازار کرده است این دستگاه تا ۷۰% میزان مصرف انرژی کمتری دارد و تا ۴۰ درصد نسبت به مدل های غیر اینورتر خنک کنندگی سریعتر و بیشتر دارد.

درباره ما

گروه شرکت های ویراکو که در سال 1389 با تاسیس 2 شرکت ویرا الکترونیک و ویرا سازه با هدف ایجاد یک مرکز تخصص کلینیک ساختمانی با در اختیار داشتن کادری از مهندسین مجرب و بازاریابان تحصصی خود تشکیل شد. شرکت ویرا الکترونیک که به عنوان شرکت تخصصی در زمینه مشاوره .طراحی , فروش و نصب سیستمهای تهویه مطبوع فعالیعت خود را در سال 1389 به عنوان شرکت زیر مجموعه کروه ویراکو اغاز نمود.