گروه شرکت های ویراکو که در سال ۱۳۸۹ با تاسیس ۲ شرکت ویرا الکترونیک و ویرا سازه با هدف ایجاد یک مرکز تخصص کلینیک ساختمانی با در اختیار داشتن کادری از مهندسین مجرب و بازاریابان تحصصی خود تشکیل شد. شرکت ویرا الکترونیک که به عنوان شرکت تخصصی در زمینه مشاوره .طراحی , فروش و نصب سیستمهای تهویه مطبوع فعالیعت خود را در سال ۱۳۸۹ به عنوان شرکت زیر مجموعه کروه ویراکو اغاز نمود. این شرکت در مدت فعالیعت خود با بهره گیری از جدیدتری متد فروش و بازار یابی توانسته در بین شرکت های بزرگ تولید کننده سیستمهای تهویه مطبوع جایگاه خاصی برای خود اختصاص دهد.

شایان ذکر است ما توانسته ایم با اطلاع از پیشرفته ترین فن آوری ‌های روز دنیا و نیازهای داخل در زمینه مصرف انرژی و استقلال مصرف کننده در خصوص پرداخت هزینه انرژی، در صنعت تهویه مطبوع علاوه بر نمایندگی فروش محصولات LG گلدیران نسبت به همکاری در زمینه محصولات شرکت SAMSUNG نیز اقدام نماییم.

پیشرفت روز افزون صنعت تهویه و افزایش ضریب نفوذ آن در سـطوح مختلف کاربری در فعالیتهای جـوامع بشری موضـوعی غیر قابل انکار است تا جایی که می تـوان ایجاد شـرایط مناسب محیـطی را از اهم دغدغه های دنیای مدرن امروز دانست. طـراحی و تعبیه تهویه مناسب در ساختمان با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین این امر علاوه بر تضمین اعتبار حرفه ای بـاعث ایجاد شرایط آسایش برای افراد، صرفه جویی اقتصادی و در ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی را در بر خواهد داشت.

شرکت ویراکو با تفکری نوین در جهت تـحقق این امر با گـروهی از متخصصین مجـرب و کـار آزمـوده با ابـزار و تـجهیزات مورد نیاز و امکانات صنایع حرارتی و برودتی طی همکاری بـا داخل و خارج کـشور و بـا تــاکید بر اصل مشـتری مداری و ارائه هـمکاریهای جـامع منطبق بر سـه اصل کیفیت، سرعت و کاهش هزینه ها فعالیت خود را آغاز نمود. ارائه خدمات ایـن شرکت در زمینه مشاوره، طراحی، نظارت پیاده سازی، مدیریت پـروژه، بازرسی فنی تـهیه نـصب و راه اندازی انـواع تـجهیـزات تـهویه مـطبوع از قـبیل اسپـلیت یونیت در انـواع دیواری کانالی ، کاستی، ایستاده، MULTI V ،DVM ، چیلر، مینی چیلر هواساز، پکـیج یونیت از جمله ویژگی ها و نقطه تمایز این شرکت با سایر شرکت ها می باشد.

شرکت ویراکو ماموریت اصلی خود را ایجاد آسایش و رضایتمندی مـشتریان محترم با ارائه خدمات سریع و با کیفیت، همراه با پشتیبانی و اخذ نظرات مردمی جهت بهبود برنامه های آتی خود قرار داده و بـرقراری ارتباط بین این گروه و مصرف کننده از اهداف والای این شرکت است.

همکاران ویراکو