کمپرسور اسکرال و نحوه عملکرد آن
جولای 20, 2020
vira12
بهترین سیستم چیلر برای مناطق مختلف جغرافیایی
اکتبر 9, 2020

انواع شبکه لوله کشی در فن کویل ها

۱۱۱

به طور کلی فن کویل‌ دارای ۳ نوع شبکه لوله کشی کلی می‌باشند. دو لوله، سه لوله، چهار لوله که هر کدام از این نوع لوله کشی‌ها دارای ویژگی‌های مشخص و متفاوتی نسبت به یکدیگر بوده و در ادامه به تک تک این نوع لوله کشی‌ها به صورت کامل و مفصل خواهیم پرداخت.

اما قبل از پرداختن به این موضوع باید به این نکته اشاره کنیم که متخصصین حاضر در نمایندگی انحصاری برند ایتالیایی ویراکو توضیحات کاملی را در این زمینه‌ها یا به طور کلی در رابطه با تمامی محصولات در اختیار شما عزیزان خواهند گذاشت و می‌توانید با توجه به ویژگی‌ها و خصوصیات منحصر به فرد هر دستگاه متناسب با چهار چوبی که برای انتخاب فن کویل مشخص کرده اید انتخابی متناسب با شرایط و انتظارات خود با راندمان خوب داشته باشید.

توضیحاتی در رابطه با محصولات برند ویراکو

اما قبل از پرداختن به ویژگی‌های انواع فن کویل ‌ها لازم است به این نکته اشاره کنیم که ویراکو یک برند ایتالیایی بوده و در کشور ترکیه مونتاژ می‌شود و از این رو می‌توان اطمینان داشت که طول عمر و هزینه‌های تعمیر و نگه داری بسیار پایینی را برای ما به همراه دارد. چرا که با توجه به توضیحاتی که در مقالات قبلی نیز خدمت شما عزیزات ارائه کردیم محصولات ویراکو با توجه به استاندارد‌های روز اروپا ساخته و پرداخته می‌شود. در طراحی این محصولات نهایت دقت و استاندارد‌های روز رعایت می‌شود تا راندمان و مصرف پایین و عملکردی قوی را شاهد باشیم.

کیفیت محصولات در ساخت فن کویل، چیلر و دیگر محصولات ویراکو از بهترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها بوده و همین امر باعث می‌شود تا در محصولات این برند شاهد طول عمر بالا و هزینه‌ی تعمیر بسیار پایینی باشیم.

اما نمایندگی انحصاری این برند ایتالیایی با ارائه خدماتی کامل و جامع به مراجعین یا افرادی که قصد تهیه و اجرای چیلر، فن کویل، داکت اسپلیت و … را دارند کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را در رابطه با محصول مورد نظر داشته باشند. متخصصین حاضر در نمایندگی انحصاری ویراکو به مراجعین این امکان را خواهند داد تا با مشاوره از سوی آنها بتوانند بهترین انتخاب و تصمیم‌گیری مناسبی را بر حسب شرایط و نوع انتطاراتی که از محصول خود دارند را داشته باشند.

هزینه، راندمان، صرفه جویی در مصرف انرژی و … تمامی پارامتر‌ها و فاکتور‌هایی می‌باشد که برای بسیاری از مشتریان ویراکو دارای اهمیت بالایی بوده و متخصصین ما مشاوره و راهنمایی‌های لازم را به مراجعه کنندگان محترم خواهند کرد و معایب و مزایای محصولات را به آنها توضیح خواهند داد تا با آگاهی کامل و مقایسه‌ای تخصصی جهت خرید محصول مورد نظر خود اقدمات لازم را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *